Zadaszenia

Stalowe konstrukcje zadaszeń, tarasów, altan , balkonów czy po prostu wejść, szczególnie w połączeniu ze szkłem potrafią zmienić korzystnie wygląd całej inwestycji. Stworzyliśmy już wiele takich konstrukcji i mamy duże doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu takich elementów.
Stalowo czy aluminiowo szklane ogrody zimowe, zabudowy czy zadaszenia tarasów balkonów czy wręcz wolnostojące altany pergole lub inne elementy to nie tylko wygoda , ale i ozdoba każdej posesji .

Na specjalne życzenie klienta projektujemy i wykonujemy konstrukcje stalowe różnego rodzaju zadaszeńogrodów zimowych, altan, tarasów, balkonów albo wejść do budynków. Tego rodzaju zadaszenia, które składają się ze stalowej konstrukcji w połączeniu z innymi materiałami, jak na przykład szkło czy wysokogatunkowe drewno, stanowią praktyczne, ale także funkcjonalne uzupełnienie całego budynku, a swoim użytkownikom zapewniają komfort i wygodę.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu tego rodzaju elementów, sprawnie dopasowując ich kształt do charakteru całego budynku, dzięki czemu wykonana konstrukcja współgra z całością inwestycji, podnosząc jej walory użytkowe.

Dlaczego warto?

Zaprojektowane przez nas zadaszenia mogą pochwalić się szeregiem zalet. Mogą Państwo zamówić u nas projekt dowolnie dostosowany do Waszych wymagań. Tego rodzaju osłonę nad tarasem czy wejściem do budynku montuje się szybko, aby następnie móc z niej wygodnie korzystać przez wiele lat. Zadaszony taras czy balkon pozwala na korzystanie ze swojej przestrzeni nawet podczas deszczu, jednocześnie chroniąc meble ogrodowe i inne przedmioty znajdujące się na zewnątrz przed wpływem wilgoci i innych warunków atmosferycznych.

Projektowane przez nas zadaszenia są wykonane ze starannością i najwyższą dbałością o szczegóły – to decyduje o ich funkcjonalności. Dzięki zastosowaniu do ich budowy wysokiej jakości materiałów, konstrukcje bez szwanku wytrzymują srogie zimy i wichury. To inwestycja na wiele lat!

Pergole, ogrody zimowe, altany

Projektujemy również ogrody zimowe, altany i pergole, a wykonane przez nas konstrukcje pozwalają cieszyć się wymarzonym tarasem przez 365 dni w roku. Zaprojektujemy dla Państwa ogród zimowy, który będzie służył jako miejsce odpoczynku, spotkań ze znajomymi lub zabaw dla dzieci. Takie miejsce to jednocześnie dodatkowe pomieszczenie, w którym przez cały rok będzie dużo słońca i zieleni, podnoszące komfort i elegancję Waszego domu. Konstrukcja służy jednocześnie jako bufor cieplny, który w słoneczne, ale mroźne dni dodatkowo nagrzeje budynek.

W naszej ofercie znajdą Państwo również altany i pergole ogrodowe, a także inne elementy małej architektury do Państwa ogrodów. Poszukujemy innowacyjnych rozwiązań kierując się wyobraźnią naszych klientów.

Oferujemy poradę architektoniczną, opracujemy projekt na podstawie Państwa pomysłu, uwzględniając indywidualne zapotrzebowanie i chętnie stosując się do wszelkich sugestii klientów. Od projektu, poprzez jego wizualizację, aż do fachowo przeprowadzonego montażu będą Państwo mogli wywierać wpływ na każdy z poszczególnych etapów powstawania inwestycji i zgłaszać swoje uwagi. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasza firma spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.