Schody, balustrady i antresole

Bardzo modne ostatnio schody stalowe w połączeniu z elementami drewnianymi lub szklanymi nadają sznyt całej nieruchomości, bez względu czy są to schody zewnętrzne czy wewnętrzne, spiralne, policzkowe dywanowe czy schody samonośne. Wszystkie elementy tworzonych przez nas schodów są zabezpieczone antykorozyjnie i malowane w dowolnej kolorystyce. Oferujemy kompleksowe rozwiązania od designerskiego projektu do wykonawstwa i montażu . Konstrukcje stalowe schodów, antresol, balustrad odpowiednio zaprojektowane i wykonane będą ozdobą Państwa domów i każdej innej inwestycji .

Nasza firma wykonuje projekty schodów oraz balustrad na indywidualne zamówienie. Dążenie do doskonałości oraz zatrudnianie utalentowanych projektantów wnętrz pozwoliło nam zaistnieć i uzyskać zaufanie na bardzo wymagającym rynku klientów indywidualnych. Schody muszą być nie tylko funkcjonalne, ale również bezpieczne, a poza tym bezwzględnie winny pasować do stylu budynku, w którym zostaną zainstalowane. Właśnie takie schody i balustrady mogą Państwo zamówić u nas!

Projekt dopasowany do klienta

Oferujemy kompleksowe usługi, w ramach których zajmiemy się sporządzeniem indywidualnego, designerskiego projektu, jego wizualizacją, wykonaniem oraz montażem schodów i balustrad. Specjalizujemy się zwłaszcza w schodach stalowych z elementami drewnianymi albo szklanymi. Łączenie nieoczywistych materiałów sprawia, że możemy zaproponować Państwu niepowtarzalne, urzekające swoim wzornictwem projekty.

W ofercie proponujemy schody:

  • proste,
  • spiralne,
  • policzkowe,
  • dywanowe,
  • samonośne.

Podczas projektowania schodów i balustrad jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów. Uwzględnienie Państwa oczekiwań daje nam możliwość stworzenia produktów, które w pełni zaspokoją Wasze potrzeby i oczekiwania. Niewątpliwym atutem naszych realizacji jest unikalność i świetny design. Tworząc poszczególne projekty dostosowujemy je do charakteru obiektu zarówno pod względem kształtów, jak i kolorystyki.

Dla nas tworzenie balustrad i schodów to rodzaj sztuki, dzięki której wnętrza i zewnętrza obiektów uzyskują swój niepowtarzalny kształt. Nasi specjaliści potrafią nadać swoim pracom nowoczesny styl,  i klasyczny kształt dopasowując projekt do istniejącego budynku. Klienci mogą dowolnie wybierać spośród wielu wzorów tralek i słupków, a także poręczy drewnianych bądź wykonanych ze stali nierdzewnej i dodatkowo decydować się na szklane wypełnienia.

Dużym zainteresowaniem cieszą się projektowane i montowane przez nas antresole. Te solidnie wykonane konstrukcje pozwalają funkcjonalnie zorganizować bezużyteczną dotychczas przestrzeń.

Szybki, sprawny i terminowy montaż

Schody i balustrady wykonane przez naszą firmę montujemy szybko, sprawnie i solidnie. Zatrudnieni przez nas pracownicy dysponują nowoczesnym sprzętem i posiadają odpowiednie doświadczenie, które pozwala im bezproblemowo wykonać usługę.

Wszystkie elementy metalowe są odpowiednio zabezpieczone przed korozją, co daje gwarancję, iż będą służyły swoim użytkownikom przez długie lata. Szeroka paleta barw zapewnia, że wykonane przez nas schody, antresole i balustrady będą doskonale dopasowane do charakteru budynku, gdzie zostaną zamontowane.