Ogrodzenia i bramy

Ogrodzenie podkreśla charakter każdej nieruchomości, prawidłowo dobrane i wykonane idealnie komponuje się z tradycyjną jak i nowoczesną architekturą. Tworzymy ogrodzenia panelowe, palisadowe , gabionowe a także przemysłowe . Od projektu, wizualizacji i montażu gotowych zabezpieczonych i pomalowanych elementów u klienta.
Nie robimy tego co wszyscy i tak jak wszyscy nasze projekty ogrodzeń czy bram zawsze charakteryzują sie dobrym designem dbałością o szczegóły i długowiecznośćią . Nasze konstrukcje są dobrze zaprojektowane , solidnie wykonane i zabezpieczone antykorozyjnie tak zeby mogły służyć Państwu długie lata.

Każda nieruchomość, bez względu na jej wielkość i styl, powinna posiadać ogrodzenie wraz z bramą, które skutecznie zabezpieczą określony teren. Ogrodzenie powinno być dobrane zarówno do specyfiki otoczenia oraz krajobrazu, jak i charakteru budynku stojącego na działce. Istotnym elementem bramy jest także  dostosowanie jej funkcjonalności do oczekiwań i potrzeb użytkowników nieruchomości. Nasza firma jest producentem ogrodzeń oraz bram – stawiamy na niepowtarzalność oraz spełnienie indywidualnych życzeń klientów w tym zakresie.

Od projektu po montaż

Produkujemy ogrodzenia i bramy, które są zgodne z potrzebami zamawiających i jednocześnie mają charakter unikatowy i niebanalny. Wykonywane przez nas indywidualne projekty sprawiają, że powstałe na ich podstawie ogrodzenie składa się na zgrabną całość, która stanowi wizytówkę posesji.

Oferujemy kompleksową realizację od projektu, przez wizualizację po montaż gotowych elementów w miejscu wskazanym przez klienta. Tworzymy ogrodzenia dostosowane do potrzeb danego terenu, zgrane z architekturą budynków i organizacją otoczenia. Dlatego też możemy zagwarantować, że efekty naszej pracy dostosują się zarówno do nowoczesnego designu, jak i obiektów o klasycznej formie.

W naszej pracy łączymy metal z każdym prefabrykatem – na przykład z betonem, drewnem czy szkłem, co sprawia, iż wykonywane przez nas bramy i ogrodzenia są inne niż wszystkie.

Zatrudnieni w naszej firmie projektanci wykonają projekty:

  • ogrodzeń palisadowych;
  • wykonanych z blachy alucynkowej ułożonej na kształt żaluzji, które gwarantują prywatność;
  • panelowych, mających powszechne zastosowanie i wytrzymałą budowę;
  • gabionowych, nadających domostwu wyjątkowy charakter, jak też wyróżniających się na tle tradycyjnych ogrodzeń;
  • wytrzymałych i kompleksowych ogrodzeń przemysłowych.

Na życzenie klienta, jeszcze przed realizacją projektu, wykonujemy jego wizualizację, a ponieważ do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, jesteśmy także otwarci na wszelkie zgłaszane przez klientów sugestie.

Szybki i fachowy montaż

Zaprojektowane i wykonane przez naszą firmę ogrodzenia są montowane przez posiadających odpowiedni sprzęt i kwalifikacje doświadczonych pracowników, a wszystkie metalowe elementy ogrodzenia oraz bramy zostają jeszcze przed zamontowaniem odpowiednio zabezpieczone przed korozją, a także ocynkowane ogniowo i pomalowane proszkowo. Stosowane przez nas zabezpieczenia charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością chemiczną oraz mechaniczną, zaś dzięki stosowaniu innowacyjnej technologii zabezpieczenia antykorozyjne chronią elementy metalowe nawet przez kilkadziesiąt lat.

Do każdego zlecenia podchodzimy sumiennie i rzetelnie, a wszystkie prace realizujemy terminowo. Staramy się nieustannie rozszerzać nasza ofertę, a także efektywnie wykorzystywać zdobyte przez lata doświadczenie pragnąc, by nasze usługi były utrzymane stale na najwyższym poziomie.