Kraty i kratownice

Kraty nie muszą oznaczać ciężkich niepasujących do całości elementów, odpowiednio dobrane lekkie stalowe elementy mogą być po prostu ładne i przy okazji funkcjonalne.

Projektujemy i wykonujemy kraty oraz kratownice, charakteryzujące się funkcjonalnością, a jednocześnie stanowiące dodatkową ozdobę Państwa budynku.

Odpowiednio zaprojektowane kraty nie muszą być ciężkie i nieestetyczne, nasi projektanci dołożą wszelkich starań, aby te konstrukcje pasowały do całości budynku i podnosiły jego wartość użytkową i architektoniczną.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Dom powinien dawać swoim mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa. Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają zatroszczyć się o to, by nikt niepowołany nie dostał się do wewnątrz budynku. Są jednocześnie elementem podnoszącym estetykę obiektu. Wraz z zatrudnionymi w naszej firmie architektami i projektantami przygotujemy dla Państwa designerski projekt i wykonamy konstrukcję, która uwzględni wszystkie Wasze potrzeby.

Podniesienie walorów estetycznych budynku

Proponujemy kraty i kratownice utrzymane w klasycznym stylu, pasującym do budynków tradycyjnych. Jednocześnie chętnie wykonamy tego rodzaju konstrukcje utrzymane w stylu nowoczesnym. Nasze projekty krat i kratownic sprawią, że Państwa dom będzie prezentował się stylowo nie tylko z zewnątrz, ale także od wewnątrz, a oryginalnie zaprojektowane wzory krat ciekawie rozproszą światło, przedostające się przez okna do pomieszczeń.

Proponujemy kraty i kratownice nie tylko w kolorze czarnym, ale również utrzymane w innych odcieniach, dzięki czemu stanowić będą ciekawy akcent Waszego domu. Natomiast dla klientów, którzy pragną, by kraty nie rzucały się w oczy, zaprojektujemy lekkie konstrukcje utrzymane w szarym odcieniu.

Pomożemy Państwu dobrać wzór krat i kratownic, które nie tylko stanowić będą doskonałe zabezpieczenie okien czy tarasów, ale przede wszystkim nietuzinkowo ozdobią przestrzeń.

Od projektu, poprzez wizualizację po montaż

Od samego początku nasi klienci mogą zgłaszać swoje sugestie, dotyczące projektu krat i kratownic, a wykonane przez nas wizualizacje pomogą im wyobrazić sobie przyszły wygląd ich domu. Projektujemy oraz wykonujemy i montujemy kraty i kratownice z elementów prostych lub giętych jak koła, elipsy czy łuki – jedynym ograniczeniem jest dla nas wyobraźnia klientów.

Montaż gotowych elementów przeprowadzamy sprawnie i szybko. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, a także dysponują nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu instalacja konstrukcji przebiega bezproblemowo. Tworzone struktury zostają wykonane z materiałów wysokiej jakości, każdy z poszczególnych elementów poddawany jest drobiazgowej kontroli. Wszystkie metalowe części są zabezpieczane przed korozją, dzięki czemu  przez wiele lat będą służyły ku ozdobie i bezpieczeństwu otaczanych obiektów.