Do ogrodu

Stal w ogrodzie? , czemu nie, takie elementy jak grille stalowe zasobniki na drzewo czy inne konstrukcje altan wiat i zadaszeń tarasów wykonane z odpowiedniej stali i odpowiednio zabezpieczone, to inwestycje na całe życie. Przecież na codzień widzicie takie elementy w każdy parku służące całorocznie . Dobrego, dobrze wykonanego produktu, z niepowtarzalnym designem, nie kupionego w pobliskim markecie , nie trzeba chować i wystawiać co sezon , dobry produkt będzie cieszył oko i służył długowiecznie bez względy na porę roku .

W ogrodach powszechne zastosowanie znajdują konstrukcje, które są wykonane z drewna. Jednakże drewniane altany, pergole i donice wymagają częstego zabezpieczania przed wpływem warunków atmosferycznych, trudno też mówić o ich oryginalności i niepowtarzalności.

Nasza firma proponuje wykonanie do ogrodów oraz na tarasy i balkony elementów ze stali, takich jak grille, stalowe zasobniki na drewno, zadaszenia, pergole i altany. Wszystkie te konstrukcje powstają przy zastosowaniu wysokogatunkowej stali, która dodatkowo zostaje specjalnie zabezpieczona przed korozją. Dzięki takim rozwiązaniom, elementy do ogrodutrwałe oraz całoroczne i służą swoim użytkownikom przez wiele lat.

Indywidualnie zaprojektowane elementy ogrodowe

Wszystkie elementy do ogrodu wykonujemy, wykorzystując nabyte doświadczenie w oparciu o dotychczas realizowane indywidualne projekty. Podczas projektowania bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie klientów, dzięki czemu tworzymy produkty spełniające ich wymagania.

Tak powstałe stalowe elementy małej architektury do ogrodu charakteryzują się niepowtarzalnym designem.  Sprawiają one, iż każda przestrzeń, w której funkcjonują, nabiera wyjątkowego charakteru i staje się miejscem, w którym z przyjemnością się wypoczywa i przyjmuje gości.

Zaprojektowane z Państwa udziałem i wykonane z najwyższej jakości surowców grille, altany i ławki do ogrodu zapewnią komfort i wygodę, a także podniosą walory użytkowe przestrzeni.

Łączymy konstrukcje stalowe z wysokogatunkowym drewnem, a także szkłem czy betonem. W zależności od sugestii naszych klientów, elementom stalowym nadamy również odpowiednią do charakteru ogrodu barwę, a całość dopasujemy do stylu budynku, jak też do elementów krajobrazu.

Nasi projektanci sporządzą wizualizację każdej aranżacji, co sprawia, że klienci jeszcze przed zrealizowaniem zamówienia mogą wyobrazić sobie końcowy efekt zlecenia i wprowadzić ewentualne zmiany, do których z przyjemnością się zastosujemy.

Więcej czasu i inwestycja na lata

Dzięki stosowanej przez nas technologii zabezpieczeń, wszelkie konstrukcje do ogroduodporne na działanie wilgoci, przetrwają bez szwanku nawet najbardziej mroźne zimy i ulewne deszcze. Dzięki temu, nie muszą Państwo martwić się o nie w okresie zimowym, jak też demontować i chować na czas niesprzyjającej pogody, aby następnie, wraz z rozpoczęciem sezonu wiosennego, znów je rozkładać. Po zakończeniu sezonu ogrodowego wszystkie meble i konstrukcje można pozostawić na miejscu, a wiosną zastać je w nienaruszonym stanie. Za sprawą takiej inwestycji zyskają Państwo wyposażenie do Waszych ogrodów, na tarasy czy balkony, które jest długowieczne i praktycznie niezniszczalne. To inwestycja na lata, oszczędzająca nie tylko czas, ale także wyjątkowo opłacalna.